Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik - Serwisant

TELS CARGO POLSKA sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola stanu technicznego (zewnętrzne oględziny), kompletacja niezbędnych urządzeń i artykułów oraz prowadzenie aktów odbioru-wydania pojazdów ciężarowych.

  • Kontrola i pomiar pozostałości paliwa, ADBlue.

  • Dopuszczenie do wyjazdu w trasę sprawnego technicznie pojazdu. Prowadzenie niezbędnych dokumentów i dzienników.

  • Planowanie i koordynacja z Działem Operacyjnym czasu na konserwację, serwisy, wymianę opon, akumulatorów.

  • Organizacja i wykonywanie serwisów i napraw pojazdów i naczep.

  • Przygotowanie wniosków o zakup niezbędnych części zamiennych, materiałów naprawczych, narzędzi.

  • Prowadzenie ewidencji części zamiennych, opon i akumulatorów.

  • Organizacja i kontrola nad przebiegiem badań technicznych pojazdów i innych certyfikacji.

  • Kontrola terminów ważności dowodów rejestracyjnych pojazdów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • Bardzo dobra znajomość języka rosyjskiego (WARUNEK KONIECZNY)