Ta oferta pracy jest nieaktualna od 334 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik - Serwisant

  • Izabelin-Dziekanówek (pow. nowodworski), Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 09.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Eneria jest autoryzowanym przedstawicielem firmy CATERPILLAR® w Polsce w zakresie obsługi technicznej oraz serwisu silników i zespołów prądotwórczych. Świadczymy usługi w zakresie:
    • doradztwa technicznego
    • przeglądów
    • napraw
    • oraz wszelkich czynności związanych z utrzymaniem sprawności technicznej naszych urządzeń.

    Obecnie szukamy osoby która dołączy do naszego zespołu na stanowisku:

    Miejsce pracy: woj. mazowieckie
    Biuro: Izabelin-Dziekanówek

    Opis stanowiska:

    • serwis mobilny
    • instalacja, obsługa i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny silników spalinowych/gazowych,
    • obsługa systemów diagnostycznych silników/agregatów
    • testowanie urządzeń po wykonanych naprawach,
    • prowadzenie dokumentacji serwisowej,
    • dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych.
    Wymagania:
    • wykształcenie techniczne – mechanika, elektromechanika, budowa maszyn,
    • udokumentowane doświadczenie w pracy w serwisie (min. 3 lata),
    • obsługa komputera,
    • prawo jazdy kat. B,
    • dokładność, rzetelność, uczciwość

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
    • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
    • niezbędne narzędzia pracy
    • szkolenia techniczne i produktowe
    • bogaty pakiet socjalny – opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa, dofinansowanie urlopu, dofinansowanie do obiadów
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
    za pomocą poniższego przycisku:

    Za nadesłane aplikacje dziękujemy i jednocześnie informujemy, że Eneria Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

    W dokumentach prosimy uwzględnić klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółkę Eneria Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami z dn. 29.08 1997 r. o ochronie danych osobowych ( t.j Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zm.)

    bottom