Logo Pracuj.pl

Mechanik - Serwisant

KT-24 sp. z o.o.O firmie

  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna

KT-24 sp. z o.o.

Kożuchowska 8

Zielona Góra

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

Przez cały rok obsługujemy przedsiębiorstwa działające na terenie Zielonej Góry i w okolicach. Czym będziesz zajmował się w poszczególnych okresach w roku?

Odpowiedź znajdziesz poniżej:

Wiosna:

Uruchomienie po okresie zimowym myjek ciśnieniowych „domowych”, przygotowanie urządzeń ogrodowych do pracy w sezonie (kosiarki, traktorki, kosy spalinowe itd.)

Lato:

Naprawa pomp do wody, agregatów prądotwórczych, bieżąca obsługa sprzętu ogrodowego

Jesień;

Przygotowanie do pracy: dmuchawy, zamiatarki, szorowarki

Zima:

Profesjonalne myjki ciśnieniowe i szorowarki, nagrzewnice olejowe i gazowe

Nasze wymagania

  • doświadczenie w naprawie urządzeń spalinowych i elektrycznych
  • zmysł techniczny
  • znajomość podstaw obsługi i pracy z komputerem
  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • uprawnienia SEP do 1 kV będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w dobrej atmosferze, w fajnym zespole
  • szkolenia z najlepszymi szkoleniowcami w Polsce
  • premię za dobrze wykonana pracę
  • ubezpieczenie grupowe PZU
  • kartę FIT PROFIT umożliwiającą wstęp do ponad 1000 klubów fitness i basenów na terenie całego kraju

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

Dodatkowe informacje

CV możesz złożyć osobiście w naszym salonie sprzedaży ul. Kożuchowska 8, Zielona Góra lub naciskając w przycisk Aplikuj.

KT-24 to firma, która od samego początku powstania w 2010 roku skupia ludzi zgromadzonych wokół idei zbudowania firmy handlowej, będącej w niedługim czasie liderem w sprzedaży urządzeń do domu i ogrodu na rodzimym rynku.

Firma działa na chwilę obecną w oparciu o trzy sklepy stacjonarne, platformę e-commerce, trzy magazyny na 4000 miejsc paletowych, logistykę dostaw, oraz własny serwis i jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń czołowych marek, takich jak Karcher, Stiga, Stanley, Milwakee, Annovi Reverberi, Acrymed, Black &Decker, Lavor.

Od blisko 5 lat prężnie rozwijamy w KT-24 import urządzeń pod własną marką Kanwod, która liczy już blisko 300 pozycji oraz urządzeń pod marką Lehmann.

youtu.be/YXEWMltJG78

Mechanik - Serwisant, Kożuchowska 8, Zielona Góra