Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechanik Serwisowy

TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o. w związku z realizacją dla nowego Klienta poszukuje osób na stanowisko:
(praca stacjonarna)
Numer ref.: Miejsce pracy: Olsztyn

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca stacjonarna
  • Wykonywanie napraw oraz przeglądy techniczne wózków widłowych
  • Analiza usterek i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Tworzenie raportów i dokumentacji z wykonywanych czynności

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne
  • Podstawowa wiedza i praktyka z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektrotechniki
  • Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków widłowych / samochodów / maszyn budowlanych / maszyn rolniczych / innych urządzeń mechanicznych lub pojazdów
  • Zdolności organizacyjne, komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B

MILE WIDZIANE:

  • Uprawnienia konserwacyjne UDT na wózki widłowe (możliwość uzupełnienia w trakcie zatrudnienia)
  • Uprawnienia operatorskie na wózki widłowe (możliwość uzupełnienia w trakcie zatrudnienia)
  • Uprawnienia SEP
  • Znajomość wózków widłowych różnych marek

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa i premia)
  • Umowę o pracę
  • Profesjonalny cykl szkoleń
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną i stomatologiczną
  • Kartę MultiSport dla ceniących aktywność fizyczną
  • Dofinansowanie do urlopu i/lub szkoleń
  • Ścieżkę rozwoju zawodowego

Co warto wiedzieć o rekrutacji w obecnej sytuacji?

  1. Rekrutujemy zarówno online (Skype, Teams) i telefonicznie  jak i bezpośrednio. Jeśli konieczne jest przeprowadzenie spotkania F2F (bezpośredniego), odbywa się ono z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i obowiązujących obostrzeń (w maseczkach, z zachowaniem min 2m odległości).
  2. W trakcie rozmowy telefonicznej lub via Skype/Teams spodziewaj się takich samych pytań, jak w przypadku spotkania F2F. Zadamy pytania o Twoją biografię zawodową, motywację, opowiemy o stanowisku i strukturze, odpowiemy na wszystkie pytania. Poznasz nas, a my Ciebie.
  3. Zdajemy sobie sprawę, że te rozmowy będziecie prowadzić w dużej części w domach, że w tle może pojawić się dziecko, które potrzebuje uwagi, kot lub pies, liczymy się z tym. Również jesteśmy rodzicami/mamy swoich pupili, którzy mogą domagać się i naszej uwagi.
  4. Jesteśmy przygotowani na scenariusz, w którym obecna sytuacja może się wydłużać. Korzystamy ze zdalnych rozwiązań, przeprowadzamy zdalne szkolenia wdrożeniowe dla nowych Pracowników, organizujemy i umożliwiamy pracę z wielu lokalizacji w kraju.

Administratorem danych jest TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Jaktorowie 96-313, Potockiego 1A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jesteśmy firmą równych szans. Zatrudniamy osoby niepełnosprawne.

Ogłoszenie archiwalne