Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Serwisowy w Dziale Napojów Schłodzonych

PepsiCo

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + delegacje + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

Zanim zdecydujesz się aplikować, chcemy Cię zapewnić, że brak doświadczenia w pracy o podobnym charakterze nie jest dla nas przeszkodą! Każdy nowy pracownik przechodzi szereg szkoleń i przez starszych kolegów wyposażany jest w pakiet niezbędnej wiedzy. Pamietaj też, że jesteśmy zespołem, więc cały czas mozemy na sobie polegać i liczyć na pomoc!

U nas będziesz odpowiedzialny za montaż, demontaż, naprawę, czyszczenie zgodnie z obowiązującymi normami wewnętrznymi i zewnętrznymi sprzętu marketingowego (premix, postmix, automat puszkowy lub lodówka)

Prowadzenie dokumentacji oraz przekazywanie jej zgodnie z obowiązującymi procedurami wewnętrznymi firmy

Prowadzenie szkoleń dla pesonelu punktu sprzedaży w zakresie obsługi sprzętu oraz egzekucja ustalonych prawem przepisów sanitarno-higienicznych

Dbałość o doskonalenie umiejętności własnych i opieka nad mieniem firmy, które zostało przekazane pracownikowi w postaci narzędzi pracy

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat B (praca mobilna, w terenie)

  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV

  • Wykształcenie techniczne

  • Mile widziane doświadczenie serwisowe/techniczne

  • Samodzielność w działaniu

  • Chęć pracy na terenie województwa

To oferujemy

  • Samochód służbowy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Elastyczny czas pracy

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)

  • Świetna atmosfera w zgranym zespole

  • Ciekawe szkolenia

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

PepsiCo

PepsiCo w Polsce odpowiada m.in. za takie marki jak Pepsi, Lay’s, Mirinda, 7UP, Cheetos czy Lipton. Nasze siły sprzedaży to dynamiczne zespoły, które docierają do szerokiego portfolia naszych klientów, oferując nie tylko produkty najwyższej jakości, ale również doskonały serwis.

Przewiń do profilu firmy