Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik serwisowy z językiem angielskim

  • Kowale (powiat gdański), Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 19.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma POWERAS działa w sektorze przemysłowym - głównym elementem aktywności są naprawy i serwis silników wysokoprężnych min. Cummins, MAN Truck and Bus, oraz na terenie kraju jak i zagranicą. Poweras jest autoryzowanym przedstawicielem firmy MAN Truck and Bus, co wprowadziło nas na rynek rekreacyjnych łodzi i jachtów.

    Miejsce pracy: Gdańsk (okolice), Kowale (powiat gdański)

    Opis stanowiska

    • wykonywanie prac serwisowych, przeglądów okresowych, gwarancyjnych, głównie silników firmy MAN, Cummins, Nanni
    • składanie agregatów prądotwórczych z silnikami wysokoprężnymi na podstawie dokumentacji
    • sporządzanie raportów serwisowych
    • sporządzanie dokumentacji technicznej

    Wymagania

    • wykształcenie wyższe lub średnie techniczne
    • prawo jazdy kat. B
    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • znajomość języka angielskiego
    • gotowość do zagranicznych wyjazdów służbowych (szkolenia, serwis)

    Oferujemy

    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • umowę o pracę na czas niekreślony po okresie próbnym
    • podnoszenie kwalifikacji na szkoleniach w kraju i zagranicą, w szczególności z zakresu silników wysokoprężnych m.in. niemieckiej firmy MAN, której jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem
    • pakiet socjalny
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Poweras Agata Szulc z siedzibą w Kowalach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Poweras Agata Szulc z siedzibą w Kowlach przy ul. Glazurowej 7. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
    bottom