Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik serwisu

Atlas Copco Polska Sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • naprawa narzędzi

  • podstawowe testy po naprawie

Nasze wymagania

  • nie boisz się nowych wyzwań

  • umiesz czytać rysunki techniczne

  • interesuje Ciebie jak działają różne urządzenia

  • masz znajomość podstawowych zagadnień elektryki i/lub elektroniki oraz mechaniki

  • masz wiedzę z zakresu podstawowej obsługi komputera

  • lubisz współpracę w zespole i poszukiwanie rozwiązań

  • lubisz widzieć efekty swoich działań

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub innego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w systemie jednozmianowym

  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji ze skandynawską kulturą organizacyjną

  • stanowisko w przyjaznym i doświadczonym zespole gdzie możesz uczyć się poprzez praktykę

  • możliwości rozwoju i budowania kariery zawodowej w zależności od własnych preferencji

  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet dodatkowych benefitów (dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bogata oferta świadczeń w ramach Funduszu Socjalnego)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • inicjatywy dobroczynne

Atlas Copco Polska, Strefa Ekonomiczna Krzywa/Szczytnica poszukuje osoby chętnej do podjęcia pracy na stanowisku Mechanik serwisu.

Z uwagi na to, że stawiamy na różnorodność zespołów w naszej organizacji jest to oferta pracy zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Miejsce pracy: warsztat Atlas Copco Polska (CSW-Central Service Workshop), Różyniec 83C

Atlas Copco szczególną uwagę zwraca na wydajność, oszczędność energii, bezpieczeństwo i ergonomię.

Firma została założona w 1873 r. Jej siedziba mieści w Sztokholmie, w Szwecji a działalność jest prowadzona w ponad 180 krajach świata.

Przewiń do profilu firmy