Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Serwisu

Alup Kompressoren Polska Sp. z o.o.

  • łódzkie

    łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

Do obowiązków pracownika będzie należał serwis stacjonarnych sprężarek powietrza oraz urządzeń im towarzyszących. Usługi będą wykonywane głównie u klientów w Polsce centralnej oraz w warsztacie firmy w Starej Iwicznej.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne – elektryk, mechanik lub pokrewne.

  • Doświadczenie w serwisie przemysłowych urządzeń mechanicznych, najlepiej sprężarek, urządzeń chłodniczych lub pomp.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych.

  • Znajomość obsługi PC i oprogramowania MS Office.

  • Łatwość w komunikacji.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na samodzielne posługiwanie się dokumentacją techniczną.

Mile widziane

  • Doświadczenie w serwisie przemysłowych generatorów azotu i tlenu,

  • Znajomość zagadnień z dziedziny układów automatyki i elektroniki.

To oferujemy

  • Ciekawą i gwarantującą rozwój pracę w międzynarodowej firmie.

  • Zestaw niezbędnych narzędzi pracy: samochód służbowy, laptop oraz telefon komórkowy.

  • Konkurencyjne wynagrodzenie

  • Praca w regionie Polski centralnej i w regionie Polski południowej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Niemiecka firma Alup Kompressoren należy do renomowanej grupy przemysłowej – światowego lidera w technice sprężania i uzdatniania powietrza. Początki firmy ALUP sięgają roku 1923. Alup Kompressoren Polska Sp. z o.o. jest uznanym dostawcą urządzeń sprężania i uzdatniania powietrza oraz generatorów gazów działającym na rynku polskim od wielu lat.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy