Logo Pracuj.pl

Mechanik serwisu maszyn budowlanych

3W Maszyny Budowlane Sp. z o.oO firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie przeglądów i napraw sprzętu budowlanego u klienta i w oddziale firmy
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Znajomość układów mechanicznych, budowy maszyn, urządzeń przemysłowych
  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych
  • Prawo jazdy kat B
  • Doświadczenie w pracy w serwisie w branży maszyn budowlanych
  • Wykształcenie techniczne

To oferujemy

  • Umowa o pracę
  • Możliwość rozwoju
  • Szkolenia z zakresu obsługi i naprawy maszyn budowlanych
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Praca w miłej i koleżeńskiej atmosferze

3W Maszyny Budowlane Sp. z o.o

Firma 3W Maszyny Budowlane Sp. z o.o. została założona w 1998 r. w Warszawie. Od kilkunastu lat oferujemy maszyny i sprzęt budowlany, zajmujemy się serwisem oraz sprzedażą części zamiennych.

Wysokie standardy obsługi klienta, fachowość i kompetencja w działaniu pozwoliły nam osiągnąć pozycję jednego z największych w kraju importerów i dystrybutorów maszyn budowlanych. Poprzez sprawdzoną sieć dostawców jesteśmy w stanie dobrać i sprowadzić maszynę w najbardziej wyszukanej konfiguracji i do najbardziej skomplikowanych zadań.

Jesteśmy kompetentni i profesjonalni.

DOŁĄCZ DO NAS !

Jeśli nie będziemy mogli odebrać telefonu, napisz do nas SMS. Oddzwonimy.

Mechanik serwisu maszyn budowlanych, Gdańsk