Ta oferta pracy jest nieaktualna od 149 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Serwisu Maszyn Budowlanych

  • podlaskie
  • Specjalista
  • 23.01.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma PGG Maszyny Budowlane sp. z o.o. sp. k.
    oficjalny dealer maszyn Doosan oraz Sandvik na terenie północno-wschodniej Polski
    zatrudni pracowników na stanowisko:
    MECHANIK SERWISU MASZYN BUDOWLANYCH
    miejsce pracy: woj. podlaskie

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn na terenie oddziału oraz u klienta,
    • diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektroniki,
    • przekazywanie i szkolenie operatorów w zakresie prawidłowej obsługi maszyn,

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży maszyn budowlanych, samochodów ciężarowych lub maszyn    rolniczych (znajomość mechaniki, hydrauliki i elektroniki maszyn),
    • wykształcenie min. średnie techniczne,
    • obsługa aplikacji komputerowych oraz łatwość nauki nowych,
    • znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną,
    • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy
    • prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę,
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    • odpowiednie wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (stałe miesięczne wynagrodzenie + premia),
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
    • pakiet socjalny (karta Multisport, ubezpieczenie)
    • stabilność zatrudnienia, możliwość awansu w Firmie, w której panuje rodzinna atmosfera.
    Aplikacje prosimy przesyłać na adres:
    PGG Maszyny Budowlane sp. z o.o. sp. k.
    ul. Obornicka 1 62- 002 Złotkowo
    lub za pomocą przycisku Aplikuj

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Na CV prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku, Dz.U. z 2002 nr 101 poz. 926)". Równocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany (-a) o: prawie wglądu do moich danych oraz możliwości ich poprawieni; dobrowolności podania moich danych osobowych.”