Mechanik Serwisu Maszyn Budowlanych

  • warmińsko-mazurskie
  • Specjalista
  • Umowa o pracę
  • 19.08.2019
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 18.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PGG Maszyny Budowlane sp. z o.o. sp. k.
    oficjalny dealer maszyn Doosan oraz Sandvik na terenie północno-wschodniej Polski zatrudni pracownika na stanowisko:
    MECHANIK SERWISU MASZYN BUDOWLANYCH
    miejsce pracy: woj. podlaskie, mazowieckie, warmińsko-mazurskie

    Opis stanowiska:

    • wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych maszyn na terenie oddziału oraz u klienta,
    • diagnozowanie oraz naprawa usterek z zakresu mechaniki, hydrauliki i elektroniki,
    • przekazywanie i szkolenie operatorów w zakresie prawidłowej obsługi maszyn,

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku w branży maszyn budowlanych, samochodów ciężarowych lub maszyn rolniczych (znajomość mechaniki, hydrauliki i elektroniki maszyn),
    • wykształcenie min. średnie techniczne,
    • obsługa aplikacji komputerowych oraz łatwość nauki nowych,
    • znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną,
    • dbałość o wysoką jakość wykonywanej pracy
    • prawo jazdy kategorii B

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na umowę o pracę,
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
    • odpowiednie wsparcie merytoryczne na każdym etapie pracy,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (stałe miesięczne wynagrodzenie + premia),
    • wszystkie niezbędne narzędzia pracy,
    • pakiet socjalny (karta Multisport, ubezpieczenie)
    • stabilność zatrudnienia, możliwość awansu w Firmie, w której panuje rodzinna atmosfera.
    Aplikacje z dopiskiem „MMB Białystok” prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PGG Maszyny Budowlane sp. z o. o. sp. k., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust.1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO)”.

    W przypadku wyrażenia chęci uczestnictwa w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o umieszczenie dodatkowo klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych w niniejszym CV danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji w Spółce PGG Maszyny Budowlane sp. z o.o. sp. k.”