Mechanik serwisu maszyn budowlanych

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta – wyłącznego autoryzowanego dystrybutora maszyn m.in. budowlanych i rolniczych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik serwisu

Numer ref.: MSMB/AP/04/2020

Zadania:

  • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne maszyn budowlanych,
  • praca zarówno w serwisie firmowym w Długołęce, jak i bezpośrednio u klientów.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i serwisu maszyn budowlanych lub pojazdów samochodowych,
  • prawo jazdy kat. B,
  • motywacja do pracy, dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie uprawnień elektrycznych SEP.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio u klienta w oparciu o umowę o pracę (praca stała),
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz pakiet szkoleń technicznych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premie,
  • dodatkowe benefity (m.in. prywatna opieka medyczna, karta Multisport),
  • pracę w systemie jednozmianowym.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy