Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik serwisu maszyn budowlanych

3W Maszyny Budowlane Sp. z o.o

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 17 dni
    do: 23 lut 2023
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie przeglądów i napraw sprzętu budowlanego u klienta i w oddziale firmy

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Znajomość układów mechanicznych, budowy maszyn, urządzeń przemysłowych

  • Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowych

  • Prawo jazdy kat B

  • Doświadczenie w pracy w serwisie w branży maszyn budowlanych

  • Wykształcenie techniczne

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Możliwość rozwoju

  • Szkolenia z zakresu obsługi i naprawy maszyn budowlanych

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Praca w miłej i koleżeńskiej atmosferze

Jeśli nie będziemy mogli odebrać telefonu, napisz do nas SMS. Oddzwonimy.

Firma 3W Maszyny Budowlane Sp. z o.o. została założona w 1998 r. w Warszawie. Od kilkunastu lat oferujemy maszyny i sprzęt budowlany, zajmujemy się serwisem oraz sprzedażą części zamiennych.

Wysokie standardy obsługi klienta, fachowość i kompetencja w działaniu pozwoliły nam osiągnąć pozycję jednego z największych w kraju importerów i dystrybutorów maszyn budowlanych. Poprzez sprawdzoną sieć dostawców jesteśmy w stanie dobrać i sprowadzić maszynę w najbardziej wyszukanej konfiguracji i do najbardziej skomplikowanych zadań.

Jesteśmy kompetentni i profesjonalni.

DOŁĄCZ DO NAS !

Przewiń do profilu firmy