Mechanik Silników Lotniczych

  • Jasionka (pow. rzeszowski), Tajęcina (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • Pracownik fizyczny
  • 19.06.2018
  • Ważna jeszcze 2 dni (do 19.07.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EME Aero to inwestycja dwóch światowych marek – Lufthansa Technik i MTU Aero Engines.

     Mechanik Silników Lotniczych / Engine Mechanic
    Miejsce pracy: Jasionka (pow. rzeszowski), Tajęcina (pow. rzeszowski)

    Opis stanowiska:

    • Demontaż oraz montaż silników lotniczych oraz podzespołów (na podstawie specyfikacji technologicznych oraz rysunków technicznych)
    • Przeprowadzanie kontroli jakościowej wykonanych prac
    • Tworzenie odpowiedniej dokumentacji
    • Utrzymanie na wymaganym poziomie jakości oraz bezpieczeństwa pracy

    Wymagania:

    • Wykształcenie zawodowe, preferowane w kierunku mechanicznym
    • Doświadczenie w obszarze produkcji, montażu i napraw mechanicznych
    • Zdolności manualne
    • Nastawienie na wysoką jakość wykonywanej pracy
    • Mile widziani kandydaci z doświadczeniem jako mechanik samochodowy, mechanik przemysłowy
    • Znajomość języka angielskiego będzie atutem

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie
    • Profesjonalny program szkoleniowy w kraju oraz zagranicą
    • Benefity: prywatna opieka medyczna, dopłaty do posiłków, dofinansowanie do kursów i szkoleń

    Proces rekrutacyjny realizujemy we współpracy z agencją rekrutacyjną AG TEST HR. Na różnych etapach procesu rekrutacyjnego możesz spodziewać się kontaktu ze strony Konsultantów z powyższej firmy.

    Administratorem przekazanych danych osobowych będzie EME Aero sp. z o.o. Tajęcina 108, 36-002 Jasionka, Odbiorcą danych osobowych będzie podmiot świadczący usługę procesu rekrutacji na rzecz EME Aero sp. z o.o., Wszystkie przekazane EMEAero sp. z o.o. dane będą wykorzystywane wyłącznie dla celów procesów rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych i ich poprawiania. Przyjmuję do wiadomości że, podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne i niezbędne dla potrzeb procesu rekrutacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji w EMEAero sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych).