Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik silników okrętowych i przemysłowych

Techmarine Sp. z o.o. Sp. K.

  • plac Oruński 3
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

plac Oruński 3

Gdańsk

OPIS STANOWISKA:

Poszukujemy pracownika na stanowisko: mechanik silników okrętowych i przemysłowych.

WYMAGANIA / KWALIFIKACJE:

- Wiedza z zakresu silników tłokowych

- Gotowość do podróży

- Pracowitość, dokładność

- Zdolność do samodzielnej realizacji zadań jak również umiejętność pracy w zespole

- Doświadczenie nie jest wymagane – możliwość wyszkolenia

OFERUJEMY:

- Wysokie zarobki

- Stabilne warunki zatrudnienia

- Pracę w zgranym, dynamicznym zespole

- Pracę w firmie posiadającej w pełni wyposażony warsztat techniczny

- Możliwość rozwoju

Ogłoszenie archiwalne