Logo Pracuj.pl

Mechanik Ślusarz

CANPACK GroupO firmie

4 300–5 100
brutto / mies.
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 9 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:
    tak, 3 zmiany
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    tak
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + premia za wyniki + dodatek zmianowy

CANPACK Group

Kobaltowa 2

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rozpoznawanie przyczyn oraz usuwanie awarii mechanicznych występujące na linii produkcyjnej;
  • Konserwowanie urządzenia (uzupełniać oleje, smarować łożyska, regulować);
  • Wykonywanie przeglądów i remontów linii produkcyjnych;
  • Montowanie instalacji rurowych w technologii: stal, PE, polipropylen;
  • Branie udziału w montażach nowych linii produkcyjnych;
  • Współpracowanie z zespołem linii produkcyjnej w zakresie pomocy technicznej.

Nasze wymagania

  • Gotowość do pracy w zmianowym systemie;
  • Wiedzę lub doświadczenie mechaniczne
  • Samodzielność i operatywność w działaniu;
  • Umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych oraz uprawnienia elektryczne SEP do 1KV.

To oferujemy

  • Poznanie zaawansowanych technologii - maszyny, rozwiązania techniczne;
  • Zdobycie doświadczeń zawodowych w nowoczesnym i przyjaznym środowisku pracy;
  • Konkurencyjne i adekwatne do posiadanych kwalifikacji wynagrodzenie + dodatek zmianowy + premie kwartalne;
  • Atrakcyjny pakiet motywacyjny i socjalny: m.in prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, Pracowniczy Program Emerytalny 7%, karta Multisport, dofinansowanie do posiłków, dofinansowanie do wczasów, dofinansowanie na święta;
  • Przyjazny system adaptacji i szkoleń wstępnych;
  • Szkolenia specjalistyczne;
  • Udział w zagranicznych inwestycjach w USA.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników

Aktualnie poszukujemy pracowników do Fabryki Puszek Napojowych w Bydgoszczy - Dział Utrzymania Ruchu Produkcji Wieczek na stanowisko:

MECHANIK ŚLUSARZ

CANPACK Group is a global manufacturer of environmentally friendly, modern packaging solutions, supplying top quality primary packaging, on time and wherever needed. The company, headquartered in Krakow (Poland), runs operations in 19 countries and employs over 8,000 people worldwide in 29 production sites for aluminum beverage cans, glass bottles, metal closures and containers for food and chemical industries. For 30 years the company has been consequently developing its business to become one of the leading global players on the international packaging market.

With sustainability and corporate social responsibility being an important part of the Group’s DNA, CANPACK actively supports initiatives dedicated to environmental protection and local communities.

Mechanik Ślusarz, Kobaltowa 2, Bydgoszcz