Logo Pracuj.pl

brutto / mies.
  • Kobylnica, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Praca zmianowa:
    nie
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:
    7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa + delegacje + nadgodziny

AMM ROBOT - G. MADAJCZYK, J. MAZURKIEWICZ - sp.j.

Strumykowa 6

Kobylnica

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc przy składaniu elementów do spawania
  • Obsługa urządzeń pomiarowych
  • Pracę ślusarsko - mechaniczne
  • Wyjazdy na montaże stanowisk zrobotyzowanych
  • Prace serwisowe

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Umiejętności organizacji własnej pracy
  • Dokładność
  • Zaangażowanie
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych (przecinarka taśmowa, wiertarka, szlifierka)

To oferujemy

  • Stałą pracę w stabilnej firmie, ciągle rozwijającej się
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Ubezpieczenie

O nas

Firma AMM Robot działa na rynku automatyki przemysłowej od 2008 roku. Główną gałęzią działalności AMM Robot jest projektowanie, budowa i integracja zrobotyzowanych stanowisk spawalniczych.

Naszym Klientom oferujemy również stanowiska do paletyzacji oraz do obsługi maszyn takich jak prasy, obrabiarki i centra obróbcze CNC. Oferowane przez nas rozwiązania bazują zawsze na japońskich robotach przemysłowych Fanuc, których jesteśmy oficjalnym integratorem.

Działalność firmy obejmuje również dobór urządzeń spawalniczych i technologii. Zapewniamy kompleksowe szkolenia operatorów, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Nasza oferta jest zawsze przygotowywana indywidualnie wg potrzeb Klienta, biorąc pod uwagę skalę produkcji, wielkość produkowanych serii, wymagania technologiczne, bezpieczeństwo, itp

Mechanik - Ślusarz, Strumykowa 6, Kobylnica