Mechanik Ślusarz

  • Królów (pow. żarski), lubuskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 22.11.2018
  • Ważna jeszcze 9 dni (do 22.12.2018)
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma Mauer Sp.z o.o. w Królowie, producent opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu kosmetycznego i farmaceutycznego, poszukuje pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Królów (pow. żarski)

    Opis stanowiska:

    • naprawa maszyn produkcyjnych (wtryskarek)
    • naprawa pozostałych urządzeń produkcyjnych
    • usuwanie usterek
    • utrzymanie ruchu w procesie produkcyjnym
    • 2-zmianowy system pracy

    Wymagania:

    • dyspozycyjność
    • umiejętność pracy w zespole
    • mile widziana znajomość wtryskarek: Ferromatik, Krauss Maffei

    Oferujemy:

    • szkolenia
    • podnoszenie kwalifikacji
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.