Ta oferta pracy jest nieaktualna od 147 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Ślusarz-Monter

  • Warszawa, Raszyn (pow. pruszkowski), mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 2018-03-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Jesteśmy firmą, która na rynku działa od wielu lat, stale dostarczając klientom najbardziej precyzyjne urządzenia do testowania komponentów układów wtryskowych.

    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa (okolice), Raszyn (pow. pruszkowski)
    Zakres obowiązków:
    • Montaż maszyn
    • Regeneracja komponentów układów wtryskowych
    • Testowanie i przygotowanie do wysyłki
    • Nanoszenie poprawek
    • Kontakt z konstruktorami
    Wymagania:
    • Doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku
    • Znajomość mechaniki maszyn i urządzeń
    • Podstawowe umiejętności ślusarskie (tokarka, wiertarka, frezarka)
    • Samodzielność i dobra organizacja pracy
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę lub B2B
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Ciekawe i różnorodne zadania
    • Pracę w młodym zespole
    • Możliwość rozwoju i nauki nowych umiejętności
    • Odzież roboczą
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom