*„Zgadzam się na przetwarzanie przez Saatbau Polska Sp. z o.o, 55-300 Środa Śląska danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów obecnej oraz przyszłych rekrutacji.”
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik

SAATBAU POLSKA Sp. z o.o.

  • Żytnia 1, Środa Śląska
    Środa Śląska, dolnośląskie
  • ważna jeszcze 13 dni
    do: 29 paź 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Żytnia 1

Środa Śląska

Twój zakres obowiązków

  • Diagnoza i ocena stanu technicznego maszyn;

  • Bieżąca naprawa i konserwacja maszyn samobieżnych;

  • Usuwanie usterek i awarii maszyn;

  • Prace konserwatorskie;

  • Obsługa maszyn rolniczych.

Nasze wymagania

  • Wiedza z zakresu mechaniki pojazdów;

  • Umiejętności techniczne;

  • Prawo jazdy kat. B, mile widziana kat. C, T;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dyspozycyjności oraz zaangażowanie;

  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Zatrudnienie na umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w stabilnej firmie o długoletniej tradycji w młodym i dynamicznym zespole,

  • Wdrożenie do pracy, praktyczne szkolenia i zdobywanie uprawnień,

  • Nagrodę roczną oraz premię uznaniową,

  • Bogatą ofertę benefitów (tj. prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie zdrowotne, Karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku pracowników i ich dzieci).

O nas

Saatbau Polska Sp. z o.o. w Środzie Śląskiej jest sukcesywnie rozwijającą się firmą działającą w produkcji i sprzedaży nasion roślin rolniczych. Obecnie większościowym udziałowcem spółki jest firma Saatbau Linz eGen z Austrii.

W celu realizacji potrzeb rynku nasiennego poszukujemy do Działu Technicznego w Środzie Śląskiej pracownika na stanowisko Mechanik – pracownik techniczny.