Mechanik

  • Środa Wielkopolska, wielkopolskie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 06.12.2018
  • Ważna jeszcze 17 dni (do 05.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy czołowym producentem cukru na rynku europejskim obecnym pod marką DIAMANT.

    W chwili obecnej poszukujemy osób na stanowisko:
    MECHANIK
    Miejsce pracy:
    Cukrownia Środa Wielkopolska

    Główne zadania:

    • wykonywanie napraw ślusarskich na terenie fabryki
    • montowanie i przeprowadzanie prób maszyn i urządzeń mechanicznych oraz hydraulicznych
    • przeprowadzanie prac przy okresowych przeglądach i remontach maszyn i urządzeń
    • naprawianie i wykonywanie narzędzi i oprzyrządowania technologicznego
    • ocenianie stanu technicznego maszyn i urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczno-ruchową oraz bieżące usuwanie drobnych usterek
    • prowadzenie prostych prac montażowych konstrukcji stalowych
    • wypełnianie dokumentacji warsztatowej wykonanych prac

    Oczekiwania:

    • wykształcenie zasadnicze zawodowe w zawodzie ślusarza / mechanik
    • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
    • gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym w okresie kampanii
    • mile widziane uprawnienia SEP
    • umiejętność pracy w zespole
    • zaangażowanie

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej firmie o uznanej pozycji na rynku
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • wdrożenie i przygotowanie do pracy na stanowisku
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach
    • prywatną opiekę medyczną
    • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
    • dofinansowanie do wypoczynku (tzw. ”wczasy pod gruszą”) oraz do obozów i kolonii dla dzieci

    Zainteresowane osoby prosimy o składanie CV za pomocą przycisku Aplikuj

    www.diamant.pl

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

    Administratorem danych w związku z rekrutacją jest Grupa Pfeifer & Langen Polska S.A., ul. Mickiewicza 35 w Poznaniu.
    Dane podane przez Ciebie w CV będziemy przetwarzać w celu rekrutacji.
    W każdej chwili możesz napisać do nas na adres
    [email protected] i wycofać swoją aplikację.