Oferta pracy

Mechanik Supervisor

BEUMER Group Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad montażem mechanicznym i elektrycznym linii technologii pakowania

  • Asysta przy uruchomianiu oraz testach urządzeń

  • Optymalizacja pracy instalacji

  • Przeprowadzenie szkoleń dla personelu klienta

  • Współpraca w zakresie wsparcia serwisowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie w kierunku mechaniki, elektrotechniki, mechatroniki

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów elektrycznych

  • Znajomość podstaw z zakresu automatyki, pneumatyki i hydrauliki

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

To oferujemy

  • Stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowym zespole

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, Multikafeteria, ubezpieczenie grupowe)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne

BEUMER Group Poland Sp. z o.o.

Grupa BEUMER jest światowym liderem w projektowaniu i wdrażaniu systemów transportu wewnętrznego. Są to zaawansowane technicznie, wysoko zautomatyzowane urządzenia do paletyzacji i pakowania, sortowania i dystrybucji bądź transportu i załadunku. Gruntowna wiedza i know-how na najwyższym poziomie oraz chęć ciągłego rozwoju to cechy wyróżniające naszych pracowników. Wspieramy tę postawę ze wszystkich sił: w ramach współdziałania w rodzinnej atmosferze na bazie wzajemnego szacunku i kultury zaufania, która gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo. Naszym wspólnym celem jest realizacja innowacyjnych projektów na całym świecie.

Przewiń do profilu firmy

Myślisz podobnie i chciałbyś stać się częścią odnoszącej sukcesy firmy rodzinnej?

Nie czekaj, wyślij aplikacje.

Cieszymy się na współpracę!