Ta oferta pracy jest nieaktualna od 131 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik

  • Swarzędz, Jasin (pow. poznański), wielkopolskie
  • Specjalista
  • 02.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Ruszaj z nami!
    Zapraszamy Ciebie do wspólnej podróży. Jesteśmy producentem nowoczesnych akcesoriów meblowych takich jak: systemy szuflad, podnośników i zawiasów. Od wielu lat dostarczamy profesjonalne produkty do odbiorców w całej Polsce oraz do klientów zagranicznych. Zaangażowani pracownicy oraz wysokiej jakości produkty to klucz naszego sukcesu na rynku.

    W związku z rozwojem parku maszynowego poszukujemy do naszego zakładu w Jasinie k/ Swarzędza:

    Mechanika

    Jakie mamy zadania na tym stanowisku?

    • Samodzielne usuwanie awarii i prowadzenie działań prewencyjnych na terenie parku maszynowego
    • Planowanie i regularne przeprowadzanie przeglądów i prac konserwacyjnych podległych maszyn
    • Współpraca w projektach związanych z wdrażaniem optymalizacji i uruchamianiem nowych maszyn
    • Dzielenie się wiedzą ze współpracownikami
    • Regularne dokumentowanie swojej pracy oraz jej wyników w systemach informatycznych

    Szukamy osoby, która:

    • Posiada wykształcenie mechaniczne (średnie lub zawodowe)
    • Ma doświadczenie w pracy w parku maszynowym firmy produkcyjnej
    • Jest dobrze zorganizowana i gotowa do rozwiązywania problemów technicznych
    • Zna język angielski (niemiecki mile widziany) w stopniu komunikatywnym
    • Jest dyspozycyjna do pracy zmianowej

    Co oferujemy pracownikom:

    • Samodzielne prowadzenie projektów
    • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach zawodowych
    • Zgrany zespół i uśmiechniętych współpracowników
    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Dodatkowe świadczenia socjalne: dofinansowanie do dojazdów, dofinansowanie do posiłków, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie grupowe

    Rekrutację na rzecz firmy Blum Polska Sp. z o .o. prowadzi Integra Consulting Sp. Z o.o.
    Prosimy o kierowanie wszelkich zapytań dotyczących procesu rekrutacji
    do Pani Pauliny Popławskiej-Klekotko: [email protected], + 48 885 444 449.
    Zatrudnienie bezpośrednio w firmie Blum w oparciu o umowę o pracę.
    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Poznaniu w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych”.

    Administratorem danych osobowych jest Integra Consulting Poland Sp. z o.o. Sp. k., ul. Górki 7, 60-204 Poznań.

    Przewidywane kategorie odbiorców danych: kierownicy sekcji/menedżerowie działów, specjalista ds. HR Blum Polska Sp. z o.o. oraz dostawcy usług służących obsłudze procesu rekrutacji.

    Pamiętaj o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Integra Consulting Poland Sp z o.o. w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz w kolejnych procesach rekrutacyjnych.”