Mechanik

  • Sękowo (pow. szamotulski), Pniewy, Szamotuły, Tarnowo Podgórne (pow. poznański), wielkopolskie
  • Lipowa 10, Polska pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 12.07.2019
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 11.08.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sano jest producentem pasz, koncentratów i premiksów stosowanych w żywieniu zwierząt.

    Oferujemy pracę dla:

    Mechanika
    Miejsce pracy: Szamotuły (okolice), Pniewy (okolice), Sękowo (pow. szamotulski), Tarnowo Podgórne (pow. poznański) (okolice)

    Zadania:

    • obsługa urządzeń produkcyjnych,
    • rozwiązywanie problemów technicznych z zakresu mechaniki.

    Wymagania:

    • wykształcenie min. zawodowe,
    • znajomości zagadnień z zakresu mechaniki maszyn,
    • mile widziane uprawnienia spawalnicze.

    Oferujemy:

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • wynagrodzenie 22 zł brutto na godzinę
    • pracę na dwie zmiany (6-14, 14-22) i wolne weekendy

    Oferty CV, list motywacyjny oraz klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy o wysłanie na adres: Sano – Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. ul. Lipowa 10, 64-541 Sękowo lub klikając:

    Oferty CV, list motywacyjny oraz klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych prosimy o wysłanie na adres: Sano – Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o. ul. Lipowa 10, 64-541 Sękowo