Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Mechanik

INCOM POLSKA SP. Z O.O.O firmie

Rekrutacja zdalna

INCOM POLSKA SP. Z O.O.

Kniewska 3/7

Szczecin

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Mechanik

Opis stanowiska:

Praca na niniejszym stanowisku

Obowiązki:

  • Usuwanie awarii mechanicznych maszyn i instalacji,
  • Wykonywanie planowych przeglądów i remontów,
  • Umiejętność czytania dokumentacji (schematy, rysunki)
  • Raportowanie awarii zgodnie z zasadami obowiązującymi w Firmie,
  • Zgłaszanie usprawnień celem eliminacji problemów awarii,
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części maszyn,
  • Współpraca z innymi działami w zakładzie,
  • Dbanie o porządek na podległym obszarze,

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie minimum zawodowe techniczne/mechaniczne,
  • Znajomość mechaniki maszyn i urządzeń,
  • Znajomość mechaniki precyzyjnej będzie dodatkowym atutem,
  • Uprawnienia SEP do 1Kv mile widziane,
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (wolne weekendy).,

Oferujemy:

  • Umowa o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Premia
  • Praca od poniedziałku do piątku,
  • Bezpłatny transport z centrum do pracy i z pracy,
  • Możliwość rozwoju oraz awansu,
  • Przyjazna atmosfera w pracy,
  • Program poleceń pracowniczych 1500 zł,
  • Pakiet świadczeń socjalnych,
  • Imprezy integracyjne i upominki okazjonalne,
  • Prywatna opieka medyczna,
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 12 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane udziałem w obecnym i kolejnych podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Incom Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ul. Kniewskiej 3 zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji."

Ogłoszenie archiwalne