Oferta pracy

Mechanik

ADAMUS S.A.O firmie

  • Robotnicza 3A, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

ADAMUS S.A.

Robotnicza 3A

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie ciągłości na produkcji oraz sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • Naprawa mechaniczna maszyn i instalacji,

  • Konserwacja maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne,

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,

  • Praktyczna wiedza z zakresu pneumatyki i hydrauliki,

  • Umiejętność posługiwania się DTR,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Prawo jazdy kat.B,

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia zależna od wyników,

  • Pracę w silnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu,

  • Bezpłatny parking dla pracowników,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,

  • Możliwość zapisania się do piłkarskiego klubu Adamus.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

ADAMUS S.A.

Jesteśmy prężnie rozwijająca się firmą z blisko 40-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym. Doskonale wiemy, że o podstawie sukcesu firmy stanowią pracownicy i że to właśnie dzięki nim Adamus S.A. rośnie i stale się rozwija. Dlatego, wśród kandydatów, szukamy osób, które chcą współuczestniczyć w tworzeniu i umacnianiu pozycji firmy na arenie światowej.

Przewiń do profilu firmy