Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik

ANDREAS Sp. z o.o.

  • Nad Odrą 72, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Nad Odrą 72

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie przeglądów, pomiarów, konserwacji, remontów i napraw maszyn urządzeń przeładunkowych

  • wybór optymalnego i szybkiego sposobu napraw i usuwania awarii i usterek,

  • sporządzanie wniosków do przełożonych w zakresie uprawnień technicznych i organizacyjnych mogących przyczynić się do podniesienia gotowości technicznej sprzętu.

Nasze wymagania

  • obowiązkowość, punktualności, sumienności, pracowitość,

  • dobra organizacja czasu pracy,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dbałości o sprzęt,

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • uprawnienia spawalnicze.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, praca w systemie zmianowym w pełnym wymiarze, wynagrodzenie według stawki godzinowej,

  • możliwość pracy w systemie godzin nadliczbowych,

  • wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy,

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego.

Firma Andreas Sp. z o.o., lider przeładunków produktów zbożowych oraz nawozowych, specjalizujący się w usługach przeładunkowych, w związku z dalszym rozwojem, poszukuje:

Pracownika na stanowisko – mechanik

Przewiń do profilu firmy