Ta oferta pracy jest nieaktualna od 598 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 04.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BELIANI GmbH

    BELIANI GmbH to międzynarodowa firma z segmentu e-commerce działająca m.in. w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Wielkiej Brytanii, Polsce i Francji i innych krajach Europy. Naszym klientom oferujemy wysokiej jakości meble do domu i ogrodu. W związku z dynamicznym rozwojem firmy na rynku europejskim oraz poszukujemy do naszego warsztatu zlokalizowanego w naszym Magazynie w Szczecinie osoby na stanowisko:

    Mechanik

    Miejsce pracy: Szczecin
    Region: zachodniopomorskie

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

    • diagnozowanie usterek
    • serwis i bieżące konserwacje pojazdów
    • montaż podzespołów w pojazdach
    • obsługa urządzeń warsztatowych
    • wymiana opon, oleju, filtrów

    Wymagania:

    • doświadczenie na podobnym stanowisku
    • wykształcenie kierunkowe (mechanik samochodowy lub pokrewne)
    • zdolność do pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku
    • znajomość diagnostyki komputerowej
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
    • możliwość wyjazdów służbowych za granicę i krajowych
    • chęć podnoszenia kwalifikacji
    • gotowość do pracy w soboty w zamian za inny dzień wolny od pracy lub ekwiwalent
    • prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • legalną pracę pracę od zaraz w prężnie rozwijającej się firmie
    • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia
    • dobre warunki pracy w miłej atmosferze w międzynarodowej firmie
    • możliwość pracy w nadgodzinach
    • długoterminowe i stabilne zatrudnienie

    CV w jezyku polskim prosimy przesyłać za pośrednictwem przycisku APLIKUJ TERAZ.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"