Mechanik

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 2018-12-07
  • Ważna jeszcze 18 dni (do 2019-01-06)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EuroEco Fuels Poland Sp. z o.o.

    Wiodąca firma w dziedzinie innowacyjnych projektów chemiczno-technologicznych,
    w związku z rozszerzaniem swojej działalności i uruchomieniem
    nowo wybudowanych obiektów w Szczecinie,
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Mechanik

    Miejsce pracy: Szczecin
    Opis stanowiska:
    • czynności konserwacyjno-remontowe
    • bieżące utrzymanie ruchu ciągłego parku maszyn
    • monitorowanie sprawności maszyn i urządzeń
    • wykonywanie okresowych rutynowych kontroli podstawowych elementów
    • monitorowanie ilości dostępnych części zamiennych
    • analizowanie przyczyn awarii, zapobieganie awariom poprzez działania prewencyjne
    • dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia
    Wymagania:
    • doświadczenie zawodowe minimum 1 rok, na podobnym stanowisku
    • doświadczenie w branży petrochemicznej mile widziane
    • umiejętność właściwej oceny sytuacji oraz kreatywnego i szybkiego rozwiązywania problemów
    • umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja pracy
    • dyspozycyjność
    • mile widziane uprawnienia spawalnicze
    • znajomość podstaw hydrauliki, pneumatyki i elektryki
    • raportowanie wykonanych prac do przełożonego
    • uprawnienia SEP do 1kV mile widziane
    Oferujemy:
    • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
    • umowę o pracę na pełen etat
    • pracę w międzynarodowym zespole
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • swoboda działania

    Jeśli jesteś zainteresowany i chcesz stać się częścią naszego zespołu,
    prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i aktualnego CV
    za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".