Oferta pracy

Mechanik

Schattdecor Sp. z o.o.

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6:00-14:00, 14:00-22:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + trzynasta pensja

Sowia 10

Tarnowo Podgórne (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Przeglądy, remonty oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem

  • Wypełnianie dokumentacji warsztatowej wykonywanych prac

  • Montaż mechaniczny na podstawie planów, rysunków, schematów i procedur

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w działach technicznych

  • Wykształcenie: średnie, zawodowe lub techniczne

  • Znajomość rysunku i dokumentacji technicznej

  • Umiejętność rozwiązywania problemów w trakcie uruchomień

  • Przestrzeganie procedur oraz zasad BHP

  • Otwartość na wdrożenie w obszarze produkcji w celu zapoznania się z maszynami

Mile widziane

  • Uprawnienia UDT: podesty ruchome, wciągniki, wózki jezdniowe

  • Wiedza fachowa w zakresie instalacji hydraulicznych i pneumatycznych, budowy maszyn i urządzeń oraz mechaniki przemysłowej

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Umowę na czas nieokreślony już po roku

  • Stabilne zatrudnienie

  • Przyjazny system wdrożenia do pracy – wsparcie na start

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w systemie 2 zmianowym od poniedziałku do piątku

  • Wolne weekendy

  • 13 pensję

  • Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Kafeteryjny system benefitów MyBenefit

  • Spotkania i paczki świąteczne

  • Pikniki rodzinne

  • Inicjatywy dobroczynne, wolontariat

  • Firmowa biblioteka

  • Ergonomiczne warunki pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

I etap to rozmowa rekrutacyjna online

2

II etap to rozmowa rekrutacyjna na miejscu

3

III etap to złożenie oferty i podpisanie listu intencyjnego

Dlaczego powinieneś do nas dołączyć?

  • "Od pracowników, dla pracowników - filozofia, której doświadczasz każdego dnia."

  • Nie czynimy różnic pomiędzy pracownikami, kolegami, klientami i dostawcami - wszystkie relacje są dla nas ważne.

  • Relacje koleżeńskie - nigdy kosztem drugich.

  • Miej wpływ na swoją okolicę - współpracujemy z władzami lokalnymi i dbamy o nasze najbliższe otoczenie.

  • Cenimy indywidualizm, umiejętności współpracy, pomysłowość i nie boimy się zmian.

Produkowane przez nas powierzchnie dekoracyjne znajdziesz na meblach, drzwiach, panelach i elementach wyposażenia wnętrz. Producenci z branży drzewnej i meblowej mogą wybierać pomiędzy zadrukowanymi papierami dekoracyjnym, foliami finish i filmami melaminowymi z naszej bogatej kolekcji wzorów drewnopodobnych, kamieniopodobnych oraz fantazyjnych. Firma Schattdecor specjalizuje się m.in. w produkcji folii typu Smartfoil i jest jednym z największym oferentów produktów tego typu na rynku.

Przewiń do profilu firmy