Ta oferta pracy jest nieaktualna od 72 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik - Technik Maszyn Przemysłowych Serwis Mobilny

  • dolnośląskie
  • Specjalista
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    DIG Świtała Sp. z o.o. promuje nowoczesne rozwiązania w zakresie obróbki plastycznej blachy, drutu, pręta i rur . Naszych klientów traktujemy jak stałych partnerów , którym oprócz oferty w postaci maszyn zapewniamy stałą i kompleksową obsługę obejmującą zarówno doradztwo techniczne, jak i pomoc we wdrażaniu nowych projektów, ale również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. www.switala.pl

    W związku z rozwojem działalności i obsługą serwisową nowych kontrahentów poszukujemy profesjonalnych kandydatów na stanowisko:

    MECHANIK / TECHNIK MASZYN PRZEMYSŁOWYCH SERWIS MOBILNY

    Idealnym kandydatem na to stanowisko będzie osoba, której profil łączy wiedzę techniczną z umiejętnością szybkiego definiowania i rozwiązywania problemów, awarii oraz gotowością do pracy w delegacjach.

    Najważniejsze zadania:

    • Przygotowywanie instalacji i montaż urządzeń.
    • Usuwanie awarii urządzeń na terenie firmy Klienta.
    • Doradztwo techniczne dla klientów w obszarze stosowanych rozwiązań i  produktów.
    • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.
    • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientem.
    • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.

    Efektywna realizacja wymienionych powyżej zadań wymaga:

    • Wykształcenia min. średniego w kierunku mechanika lub pokrewnym.
    • Doświadczenia w usuwaniu awarii i prac przy urządzeniach przemysłowych – mile widziane.
    • Umiejętności czytania schematów elektrycznych.
    • Znajomości języka angielskiego lub włoskiego na poziomie dobrym - umożliwiającym czytanie  materiałów również w kwestiach technicznych oraz uczestnictwo w szkoleniach zagranicznych.
    • Nastawienia na realizację celów, odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane zadania.
    • Samodzielności oraz doskonałych zdolności planowania i organizacji własnej pracy.
    • Prawa jazdy kategorii B i gotowości do pracy w delegacjach na podlegającym obszarze.

    W zamian oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w organizacji o wysokich standardach działania.
    • Umowa o pracę oraz atrakcyjny system premiowy.
    • Przeszkolenie w zakresie wiedzy o produkcie i wsparcie ze strony firmy.
    • Szkolenia zagraniczne.
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop, narzędzia.

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”