Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik - Technik Maszyn Przemysłowych Serwis Mobilny

  • lubelskie
  • Specjalista
  • 05.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

DIG Świtała Sp. z o.o. promuje nowoczesne rozwiązania w zakresie obróbki plastycznej blachy, drutu, pręta i rur . Naszych klientów traktujemy jak stałych partnerów , którym oprócz oferty w postaci maszyn zapewniamy stałą i kompleksową obsługę obejmującą zarówno doradztwo techniczne, jak i pomoc we wdrażaniu nowych projektów, ale również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. www.switala.pl

W związku z rozwojem działalności i obsługą serwisową nowych kontrahentów poszukujemy profesjonalnych kandydatów na stanowisko:

MECHANIK / TECHNIK MASZYN PRZEMYSŁOWYCH SERWIS MOBILNY

Idealnym kandydatem na to stanowisko będzie osoba, której profil łączy wiedzę techniczną z umiejętnością szybkiego definiowania i rozwiązywania problemów, awarii oraz gotowością do pracy w delegacjach.

Najważniejsze zadania:

  • Przygotowywanie instalacji i montaż urządzeń.
  • Usuwanie awarii urządzeń na terenie firmy Klienta.
  • Doradztwo techniczne dla klientów w obszarze stosowanych rozwiązań i  produktów.
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.
  • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientem.
  • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.

Efektywna realizacja wymienionych powyżej zadań wymaga:

  • Wykształcenia min. średniego w kierunku mechanika lub pokrewnym.
  • Doświadczenia w usuwaniu awarii i prac przy urządzeniach przemysłowych – mile widziane.
  • Umiejętności czytania schematów elektrycznych.
  • Znajomości języka angielskiego lub włoskiego na poziomie dobrym - umożliwiającym czytanie  materiałów również w kwestiach technicznych oraz uczestnictwo w szkoleniach zagranicznych.
  • Nastawienia na realizację celów, odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane zadania.
  • Samodzielności oraz doskonałych zdolności planowania i organizacji własnej pracy.
  • Prawa jazdy kategorii B i gotowości do pracy w delegacjach na podlegającym obszarze.

W zamian oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w organizacji o wysokich standardach działania.
  • Umowa o pracę oraz atrakcyjny system premiowy.
  • Przeszkolenie w zakresie wiedzy o produkcie i wsparcie ze strony firmy.
  • Szkolenia zagraniczne.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop, narzędzia.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”