Mechanik - Technik Serwisu

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.07.2018
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 11.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    DIG Świtała Sp. z o.o. promuje nowoczesne rozwiązania w zakresie obróbki plastycznej blachy, drutu, pręta i rur . Naszych klientów traktujemy jak stałych partnerów , którym oprócz oferty w postaci maszyn zapewniamy stałą i kompleksową obsługę obejmującą zarówno doradztwo techniczne, jak i pomoc we wdrażaniu nowych projektów, ale również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

    Więcej informacji o naszej firmie znajdziesz na stronie www.switala.pl

    W związku z rozwojem działalności i obsługą serwisową nowych kontrahentów poszukujemy profesjonalnych kandydatów na stanowisko
    MECHANIK / TECHNIK SERWISU
    Miejsce pracy: Kraków
    Obszar działań obejmuje województwa Polski Południowej.

    Idealnym kandydatem na to stanowisko będzie osoba, której profil łączy wiedzę techniczną z umiejętnością szybkiego definiowania i rozwiązywania problemów, awarii oraz gotowością do pracy w delegacjach.

    Najważniejsze zadania:

    • Przygotowywanie instalacji i montaż urządzeń .
    • Usuwanie awarii urządzeń na terenie firmy Klienta.
    • Doradztwo techniczne dla klientów w obszarze stosowanych rozwiązań i produktów.
    • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług.
    • Utrzymywanie dobrych relacji z Klientem.
    • Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.

    WYMAGAMY:

    • Wykształcenia min. średniego w kierunku mechanika lub pokrewnym.
    • Doświadczenia w usuwaniu awarii i prac przy urządzeniach przemysłowych – mile widziane
    • Umiejętności czytania schematów elektrycznych.
    • Znajomości języka angielskiego lub włoskiego na poziomie dobrym - umożliwiającym czytanie materiałów również w kwestiach technicznych oraz uczestnictwo w szkoleniach zagranicznych.
    • Nastawienia na realizację celów, odpowiedzialności i zaangażowania w wykonywane zadania.
    • Samodzielności oraz doskonałych zdolności planowania i organizacji własnej pracy.
    • Prawa jazdy kategorii B i gotowości do pracy w delegacjach na obszarze województw Polski Południowo – Wschodniej.

    W zamian oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia w organizacji o wysokich standardach działania.
    • Umowa o pracę oraz atrakcyjny system premiowy.
    • Przeszkolenie w zakresie wiedzy o produkcie i wsparcie ze strony firmy.
    • Szkolenia u producentów we Włoszech.
    • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon, laptop, narzędzia.

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    1.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez DIG Świtała Sp. z o.o. ul. Dworcowa 53, 44-340 Łaziska na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

    2.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez DIG ŚWITAŁA SP. z o.o.. ul. Dworcowa 53, 44-340 Łaziska na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

    3.Zostałam/łem poinformowana/ny przez Administratora Danych Osobowych, tj. DIG ŚWITAŁA SP. z o.o.. ul. Dworcowa 53, 44-340 Łaziska o tym, że:

    • Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO).
    • Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    • Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 3 lata od dnia przesłania CV.
    • Moje dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.