Mechanik – Technik Utrzymania Ruchu

  • Kraków, Niepołomice, Wieliczka, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.05.2018
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 22.06.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Silgan White Cap Polska Sp. z o.o.

    producent wieczek metalowych i plastikowych
    należący do międzynarodowego koncernu opakowaniowego
    poszukuje do swojego
    zakładu w Niepołomicach

    Zadania:

    • Konserwacja i utrzymywanie w sprawności urządzeń technicznych w hali produkcyjnej

    Wymagania:

    • Wykształcenie z obszaru techniki średnie lub zawodowe
    • Gotowość do pracy w systemie wielozmianowym
    • Dobry stan zdrowia

    Firma oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w dobrze prosperującej organizacji z możliwością indywidualnego rozwoju zawodowego poprzez szkolenia finansowane przez Pracodawcę
    • Umowę o pracę zgodnie z Kodeksem Pracy
    • Rynkowe wynagrodzenie w oparciu o system premiowy (premię roczną)
    • Dodatki płacowe za pracę w soboty i niedziele oraz dodatki nocne
    • Pakiet socjalny (dopłaty do wypoczynku letniego i zimowego, nagrody jubileuszowe, odprawy emerytalne, ubezpieczenie zdrowotne dla Pracownika i jego Rodziny łącznie z opieką dentystyczną, możliwość korzystania z basenu w Niepołomicach)
    • Dopłaty do obiadów we własnej stołówce zakładowej
    • Możliwość korzystania z transportu zorganizowanego na trasie Kraków-Niepołomice-Kraków

    Oferty prosimy przesyłać poprzez przycisk APLIKUJ

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."