Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik - Technik utrzymania ruchu

ABRA PACK

  • Firmowa 8, Robakowo (pow. poznański)
    Robakowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:6-14 14-22 22-6
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna

ABRA PACK

Firmowa 8

Robakowo (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie ruchu w firmie poprzez dokonywanie napraw bieżących awarii oraz przeglądów i wymian prewencyjnych

  • Diagnoza usterek i nadzór nad prawidłową pracą maszyn i urządzeń

  • Uczestnictwo w montażu i odbiorze technicznym nowych maszyn oraz urządzeń technicznych

  • Udział, a także opracowywanie harmonogramów przeglądów maszyn, urządzeń oraz instalacji technicznych

  • Prowadzenie bieżących napraw infrastruktury zakładu

  • Zgłaszanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne i materiały eksploatacyjne

  • Nadzorowanie magazynu części zamiennych

  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi

  • Raportowanie pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne

  • Doświadczenie zawodowe jako mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

  • Znajomość zagadnień, z mechaniki, hydrauliki, pneumatyki

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność obsługi komputera

  • Otwartość, gotowość na poszukiwanie nowych rozwiązań, udoskonaleń

  • Umiejętność sprawnego organizowania pracy

  • Duża motywacja osobista i zaangażowanie

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień z elektryki ogólnej i maszynowej

  • Znajomość zagadnień z automatyki maszynowej

  • Znajomość maszyn pakujących

  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawę umowy o pracę

  • Zatrudnienie w stabilnie działającej firmie

  • Niekorporacyjną atmosferę

  • Trzyzmianowy system pracy z przewidywalnym grafikiem

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikację i zakres uprawnień

ABRA PACK

Abra Pack to firma zajmująca się usługowym pakowaniem i konfekcjonowaniem produktów spożywczych. Oferujemy kompleksową obsługę naszych klientów, od pakowania powierzonych nam towarów, po produkcję własnych, estetycznie zapakowanych produktów. Nasz park maszynowy składa się z kilkudziesięciu poziomych i pionowych automatów pakujących.

Poszukujemy ambitnych osób z dużym doświadczeniem w dziale utrzymania ruchu, które potrafią się dobrze komunikować i pracować w zespole.

Przewiń do profilu firmy