Mechanik - Technik Utrzymania Ruchu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.10.2018
  • Ważna jeszcze 20 dni (do 11.11.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fabryka Obrabiarek Precyzyjnych AVIA S.A.

    AVIA S.A. Fabryka Obrabiarek Precyzyjnych została założona w 1902 r. i jest jedną z najstarszych firm w Polsce w branży obrabiarkowej. Na przestrzeni lat firma kształtowała swoją pozycję utrzymując wysoki poziom techniczny i wprowadzając innowacyjne rozwiązania na światowym poziomie. Potwierdzeniem tych wysiłków w ostatnich latach są wyróżnienia otrzymane na największych targach maszynowych w Polsce - ITM Poznań. W związku z rozwojem firmy poszukuje kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • Utrzymanie w prawidłowym stanie maszyn produkcyjnych.
    • Realizacja planu konserwacji i napraw maszyn.
    • Rozwiązywanie problemów serwisowych maszyn produkcyjnych.
    Wymagania:
    • Wykształcenie średnie techniczne, atutem będzie wyższe (mechanika i budowa maszyn lub mechatronika).
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie obrabiarek CNC.
    • Praktyczna znajomość budowy maszyn produkcyjnych i zasady ich działania.
    • Umiejętność analizy w celu zdiagnozowania usterki podzespołów mechanicznych, hydrauliki siłowej, układów sprężonego powietrza
    Oferujemy:
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia - umowa o pracę na czas nieokreślony.
    • Wynagrodzenie dostosowane do posiadanej wiedzy i umiejętności.
    • Możliwość rozwoju w interesującej branży.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Fabrykę Obrabiarek Precyzyjnych AVIA S.A. z siedzibą w Warszawie."