Logo Pracuj.pl

Mechanik - Tokarz frezer

Fabryka Papieru Czerwonak Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Prace związane z bieżącym utrzymaniem, remontem i naprawami maszyn oraz urządzeń polegające głównie na wykonywaniu obróbki na tokarkach i frezerkach.

Nasze wymagania

  • Umiejętności pracy na obrabiarkach konwencjonalnych (tokarka, frezarka),
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego oraz wykonywania na tej podstawie detali,
  • Dokładności, staranności oraz precyzji wykonywanych zadań,
  • Samodzielności w wykonywaniu powierzonych prac,
  • Umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat,
  • Praca na 1- zmianę w godz. 6:30 do 14:30,
  • Możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności w obszarze zawodowym,
  • Bezpłatny pakiet medyczny dla pracownika.

O nas

producent artykułów higienicznych z papieru o uregulowanej pozycji na rynku poszukuje kandydatów chętnych do podjęcia pracy jako mechanik/ tokarz frezer.

Mechanik - Tokarz frezer, Poznań