Oferta pracy

Mechanik UR

GPI Poznań sp. z o.o.

  • Żmigrodzka 37, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Żmigrodzka 37

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie prac naprawczych i konserwacyjnych urządzeń produkcyjnych i sprzętów w zakładzie

  • Współpraca z pracownikami produkcyjnymi w zakresie usuwania usterek

  • Utrzymywanie maszyn w dobrym stanie technicznym

  • Przeprowadzanie konserwacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w dziale UR, najlepiej w branży poligraficznej

  • Wykształcenie min. techniczne

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych

  • Znajomość rysunku technicznego

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność, rzetelność

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Pracę w dogodnej lokalizacji, 5 min. Pieszo od pętli tramwajowej Poznań-Junikowo

  • Szkolenia i przyuczenie przez doświadczonego pracownika,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku,

  • Benefity, min. dofinansowanie posiłków, kartę Multisport, system premiowy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • bony żywieniowe

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Zostań częścią jednej z największych i najbardziej dynamicznych firm w branży opakowań!

Rynek opakowań jest dynamiczny i ciągle się zmienia: nowe pomysły, postęp technologiczny, a także zmieniające się potrzeby klientów. Gwarantujemy, że praca w naszej branży zawsze będzie rozwojowa!

Nie zwlekaj i dołącz do nas już teraz!

Pracując z nami masz w zasadzie nieograniczone możliwości rozwoju! Jesteśmy światowym liderem w branży opakowań. Pracujemy dla wielu znanych firm, tworząc dla nich opakowania na najwyższym poziomie, produkowane w nowoczesnych fabrykach wyposażonych w najlepsze maszyny.

Podczas poszukiwania innowacyjnych rozwiązań opakowaniowych, zachęcamy marzycieli do bycia wykonawcami. W zasadzie, we wszystkim co robimy, polegamy na naszych pracownikach. Nasz zespół na co dzień wnosi do naszej firmy różnorodną wiedzę i perspektywy.

Wierzymy, że sukces i przyszłość naszej firmy są zdeterminowane przez mnogość kompetencji i umiejętności naszego zespołu, dlatego też dokładamy wszelkich starań w doborze nowych, zaangażowanych współpracowników, oraz inwestujemy w ich rozwój.

To dość proste – tworzymy sukces naszej organizacji poprzez naszych pracowników, a nasi pracownicy tworzą sukces dzięki swoim kompetencjom, zaangażowaniu i pracy!

Przewiń do profilu firmy