Ta oferta pracy jest nieaktualna od 141 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Urządzeń Chłodniczych i Klimatyzacyjnych

  • Czeladź, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    FRIIGPOL Sp. z o.o. To jedna z najstarszych i najbardziej doświadczonych  firm zajmujących się  chłodnictwem  transportowym  w  Europie. Nasza firma to  ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży chłodnictwa transportowego i stacjonarnego, nasze usługi oferujemy klientom na ternie całego kraju oraz za granicą. W chwili obecnej posiadamy 5 nowo wybudowanych  w pełni wyposażonych  warsztatów serwisowych w miastach: Częstochowa, Poznań, Czeladź, Błonie, Olsztynek oraz Pruszcz Gdański, jako nieliczni posiadamy własną flotę pojazdów serwisowych. Współpracujemy z głównymi producentami samochodów, producentami  zabudów chłodniczych oraz  klientami  ostatecznymi. Obsługujemy  największe firmy  transportowe, sieci handlowe i licznych  klientów indywidualnych.

    W związku z dynamicznym rozwojem i poszerzeniem usług naszej firmy poszukujemy Kandydatów
    na stanowisko:
    Miejsce pracy: Czeladź

    Opis stanowiska

    • montaż i uruchamianie urządzeń chłodniczych / klimatyzacyjnych
    • obsługa bieżąca i optymalizacja parametrów urządzeń
    • serwis techniczny i naprawa instalacji chłodniczych / klimatyzacyjnych
    • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji z wykonanych prac

    Wymagania

    • wykształcenie średnie techniczne (mechanik lub elektromechanik), mile widziane kierunkowe (chłodnictwo / klimatyzacja)
    • doświadczenia w zakresie serwisowania urządzeń lub maszyn
    • wiedza z zakresu mechaniki samochodowej lub elektrotechniki
    • dokładność, rzetelność, terminowość
    • obsługa komputera, w tym pakietu MS Office.
    • czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia w stabilnej firmie
    • wynagrodzenie adekwatne do obowiązków i posiadanej wiedzy
    • możliwość szkoleń
    • możliwość dalszego rozwoju
    Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.