Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik urządzeń marki Stihl

  • Wołomin, Kobyłka, Zielonka, Radzymin, Tłuszcz, Nowe Lipiny (pow. wołomiński), mazowieckie pokaż mapę
  • Pracownik fizyczny
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 22.03.2019
Pracodawca nie wymaga CV

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Pilarus Ireneusz Szymborski

    Pilarus Ireneusz Szymborski w związku z rozwojem zatrudnimy na stanowisko:

    Mechanika urządzeń marki Stihl

    Miejsce pracy: Kobyłka (okolice), Radzymin (okolice), Tłuszcz (okolice), Wołomin, Zielonka (okolice), Nowe Lipiny (pow. wołomiński) (okolice)
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Naprawa maszyn leśnych, ogrodniczych i budowlanych marki Stihl

    Wymagania:

    • Doświadczenie w branży lub na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • Chęć rozwoju i nauki

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie min. 3000zł netto
    • Stałe godziny pracy
    • Rozwój zawodowy (szkolenia)
    • Praca w miłej atmosferze

    Więcej informacji pod numerem 731-301-601

    Aplikacje proszę składać klikając w przycisk aplikowania lub osobiście w siedzibie firmy: 05-200 Wołomin -
    Nowe Lipiny ul. Szosa Jadowska 70