Oferta pracy

Mechanik utrzymania produkcji

Balton Sp. z o.o.

  • Zambrów

    Zambrów, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności mechanicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenia zawodowego lub średniego mechanicznego (ślusarz, tokarz, mechanik)

  • doświadczenia na stanowisku mechanika, związanego z utrzymaniem ruchu

  • praktycznej znajomość problematyki związanej z obsługą, naprawą oraz konserwacją maszyn i urządzeń

  • umiejętności czytania dokumentacji technicznej

  • umiejętność obsługi komputera

  • samodzielności, inicjatywy i zaangażowania w działaniu

  • chęci do pracy i zaangażowania

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane

  • umiejętność obsługi tokarki manualnej

  • zdolności manualne

To oferujemy

Korzyści ze współpracy z nami to m.in. ciekawa praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, atrakcyjne wynagrodzenie, stabilne warunki zatrudnienia, prywatny pakiet medyczny, dofinansowanie ubezpieczenia na życie, benefity socjalne

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Balton Sp. z o. o., ul. Nowy Świat 7/14, 00-496 Warszawa. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie balton.pl/pl/kariera

Balton od ponad 40 lat łączy doświadczenie kliniczne z precyzją wykonania wyrobów medycznych jednorazowego użytku, wspierając pracowników służby zdrowia w ich codziennej pracy.

Firma rozpoczęła działalność w 1980 roku z jednym małym zakładem produkcyjnym pod Warszawą i z wąską ofertą produktową. Dziś Balton posiada znacznie większe i złożone linie produkcyjne w kilku lokalizacjach i dostarcza rozwiązania, które pomagają wyeliminować potrzebę chirurgii otwartej w 8 różnych kategoriach. Nasze produkty sprzedawane są w prawie 80 krajach na 6 kontynentach.

Aktualnie szukamy osoby zainteresowanej objęciem stanowiska Mechanika Utrzymania Produkcji

w siedzibie firmy znajdującej się w Zambrowie, przy ul. Strzelniczej

Przewiń do profilu firmy