Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik Utrzymania Ruchu Aparatowy Urządzeń Rozlewniczych

  • Zielona Góra, lubuskie
  • Pracownik fizyczny
  • Pełny etat
  • 05.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W Wyborowa Pernod Ricard zajmujemy się marketingiem i sprzedażą

    33 kluczowych marek grupy Pernod Ricard, do których należą alkohole mocne, wina oraz szampany. Lokalnie pracujemy z globalnymi markami alkoholi mocnych, win oraz szampanów, a w naszych zakładach w Poznaniu i Zielonej Górze produkujemy znane polskie wódki z portfolio Grupy.

    Po więcej informacji zajrzyj na nasze profile:
    opisopis
    Mechanik Utrzymania Ruchu
    Aparatowy Urządzeń Rozlewniczych
    Dział: Produkcja
    Miejsce pracy: Zielona Góra
    • Zapewnieniem ciągłości utrzymania ruchu maszyn i urządzeń,
    • Nadzorem nad prawidłowym działaniem maszyn,
    • Kontrolą stanu technicznego i mechanicznego urządzeń produkcyjnych,
    • Wykonywaniem napraw, konserwacją, przeglądaniem oraz usuwaniem awarii,
    • Prowadzeniem dokumentacji dotyczącej napraw i konserwacją maszyn i urządzeń,
    • Wspieraniem bieżącej pracy przy utrzymaniu ciągu linii produkcyjnej,
    • Współpracą z innymi działami firmy oraz serwisami zewnętrznymi
    • Umowę o pracę bezpośrednio z Wyborowa Pernod Ricard,
    • Prace w systemie dwuzmianowym, od poniedziałku do piątku,
    • Jasno określone zadania i dynamiczne środowisko pracy,
    • System premiowy oparty na realizacji indywidualnie wyznaczanych celów,
    • Pakiet benefitów firmowych, m.in.: ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, paczki świąteczne, możliwość udziału w szkoleniach i kursach,
    • Miejsce pracy w centrum miasta wraz z przyzakładowym parkingiem dla pracowników,
    • Firmowy ośrodek wypoczynkowy,
    • Pracę w serdecznej atmosferze z ludźmi z pasją,
    • Udział w wydarzeniach firmowych, m.in. Responsibl’All Day.
    • Posiadasz wykształcenie kierunkowe (kierunki: mechatronika, mechanika, elektronika lub pokrewne),
    • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
    • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,
    • Jesteś dobrze zorganizowaną osobą,
    • Jesteś osobą sumienną, zaangażowaną i posiadasz umiejętność pracy zespołowej,
    • Lubisz pracować w dynamicznym środowisku.

    opis
    Wyślij swoje CV poprzez przycisk aplikuj. Pamiętaj o załączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Wyborowa S.A.
    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.