Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Utrzymania Ruchu

Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych,

  • usuwanie usterek i awarii oraz bieżące naprawy w zakresie mechaniki,

  • prowadzenie przeglądów harmonogramowych i prac konserwacyjnych,

  • wdrażanie ulepszeń i nowych rozwiązań,

  • przezbrojenia maszyn,

  • uczestniczenie w działaniach 5S, TPM, SMED.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne (zawodowe lub średnie),

  • min. 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu,

  • wiedza z zakresu mechaniki, pneumatyki oraz hydrauliki siłowej,

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną,

  • uprawnienia G1 E,

  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.

Mile widziane

  • uprawnienia eksploatacyjne G2,G3,

  • uprawnienia kierowcy wózka widłowego,

  • wiedza z zakresu TPM, 5S.

To oferujemy

  • długoterminową, pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie,

  • rozwój osobowy w oparciu o standardy produkcji na światowym poziomie,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • pakiet socjalny (bony świąteczne Sodexo, dofinasowania do kolonii dla dzieci, zapomogi indywidualne, dofinansowanie do wczasów),

  • prywatny parking dla pracowników.

Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o.

Trelleborg jest światowym liderem w dziedzinie inżynieryjnych rozwiązań polimerowych dla niemal każdej branży na świecie. Jesteśmy tam, gdzie jesteśmy, ponieważ nasze talenty doprowadziły nas tutaj. Czyniąc innowacyjność i rozwój aplikacji możliwymi, przy wykorzystaniu inżynierii polimerowej, Trelleborg ściśle współpracuje z wiodącymi markami w branży, aby przyspieszyć ich rozwój oraz napędzać ich biznes, jednocześnie kształtując przemysł i postęp, który przyniesie korzyści społeczności w nadchodzących, ekscytujących latach.

Przewiń do profilu firmy

Proszę dołączyć następujące oświadczenie do dokumentów aplikacyjnych, tylko CV z powyższymi informacjami może wziąć udział w procesie rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o., ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Mechanik Utrzymania Ruchu

Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści danych osobowych i możliwości ich poprawienia, a także o prawie wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w każdym czasie.

Oświadczam również, że zapoznałem/am się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania moich danych osobowych w procesie rekrutacji.