Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Mechanik utrzymania ruchu

  • Biskupiec, warmińsko-mazurskie
  • Pracownik fizyczny
  • 2019-01-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dołącz do naszego zespołu, zostań Mechanikiem w naszym zakładzie w Biskupcu!

    Zatrudniamy 9,600 pracowników w 18 fabrykach zlokalizowanych w 7 krajach na świecie co czyni nas silnym zespołem.

    W naszej pracy kładziemy nacisk na:

    • Działanie zamiast mówienia.
    • Stabilność która pozwala nam na rozwój.
    • Satysfakcje z dostarczania tego o czym mówimy.

    Inspiruje nas drewno.

    Wymagania

    • Wykształcenie średnie kierunkowe
    • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Wiedza z zagadnień mechaniki
    • Dobre umiejętności organizacyjne
    • Znajomość języka angielskiego / niemieckiego uważana będzie za dodatkowy atut
    • Zdolności komunikacyjne
    • Umiejetność pracy w zespole
    • Otwartość i zdolność rozwiązywania problemów

    Obowiązki:

    • Utrzymanie maszyn, urzadzeń i linii produkcyjnych w obszarze mechaniki
    • Montowanie maszyn i elementów mechanicznych zgodnie z wymaganiami
    • Przeglądy maszyn i instalacji
    • Diagnoza usterek mechanicznych maszyn i ich usuwanie we właściwym czasie
    • Raportowanie wykonanych zadań

    Oferujemy:

    • Kompleksowy program wdrożenia
    • Ciągły rozwój osobisty
    • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń
    • Dynamiczne i zróżnicowane stanowisko pracy

    Wyślij swoje CV za pomocą Aplikuj