Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Utrzymania Ruchu

CONTIMAX

  • Bochnia

    Bochnia, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych

  • Pomoc przy przezbrojeniach linii produkcyjnych

  • Organizacja przeglądów, remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Prowadzenie optymalnej gospodarki częściami zamiennymi

  • Utrzymywanie kontaktów z firmami dostarczającymi części zamienne

  • Współpraca z działami produkcyjnymi

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale utrzymania ruchu

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu

  • Dyspozycyjność, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Mile widziane uprawnienia SEP

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Niezbędne narzędzia pracy

CONTIMAX

Firma Contimax S.A. to znany i ceniony lider wśród producentów przetworów rybnych w Polsce. Od ponad 29 lat z prawdziwą pasją i sercem produkujemy nasze wyroby, które wśród Klientów cieszą się sympatią i szerokim uznaniem. Jesteśmy twórcami takich marek jak Contimax, FisherKing, Connoisseur Seafood, Nowy Wiśnicz oraz Śledzie od Serca. W naszym portfolio znajduje się blisko 240 artykułów przetworów śledziowych, łososiowych, makrelowych, konserw oraz dań gotowych.

Nasze produkty obecnie są dostępne w 27 krajach na świecie. Od 2008 jesteśmy Spółką Akcyjną.

Sukces naszej firmy jest efektem wieloletniej pracy całego zespołu.

Przewiń do profilu firmy