Logo Pracuj.pl

Mechanik utrzymania ruchu

CGH Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

CGH Polska Sp. z o.o.

Srebrna 39

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie utrzymania ruchu maszyn i instalacji produkcyjnych,
  • Prowadzenie działań prewencyjnych jak i niezwłoczne usuwanie awarii maszyn, instalacji i urządzeń produkcyjnych,
  • Udział w procesach modernizacji maszyn i urządzeń.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie techniczne – mechanika lub pokrewne,
  • Masz doświadczenie w naprawie maszyn,
  • Znasz hydrauliczne i pneumatyczne układy sterowania,
  • Umiesz pracować zespołowo,
  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym,
  • Mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic.

To oferujemy

  • Dobre warunki zatrudnienia, bardzo dobrą atmosferę w pracy w zgranym zespole,
  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Obszerny pakiet benefitów, między innymi: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie
  • grupowe, karta Multisport, karty SODEXO i inne.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • karty przedpłacone
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • pikniki rodzinne

CGH Polska Sp. z o.o. jest liderem w produkcji zbiorników oraz stacji kontenerowych w Polsce, której odbiorcami są największe koncerny naftowe i przedsiębiorstwa krajowe i zagraniczne z Europy, Afryki i Azji.

Mechanik utrzymania ruchu, Srebrna 39, Bydgoszcz