Oferta pracy

Mechanik Utrzymania Ruchu

Harx Tooling Sp. z o.o.O firmie

  • Topolowa 4, 62-090 Bytkowo, Polska
    Bytkowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny

Harx Tooling Sp. z o.o.

Topolowa 4

Bytkowo (pow. poznański)

Jako uznany w branży automotive, dostawca maszyn, urządzeń i komponentów, dysponujący nowoczesną narzędziownią i wyspecjalizowanym parkiem maszynowym, Harx Tooling dostarcza kompleksowe rozwiązania produkcyjne dla klientów w kraju i za granicą.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego oddziału firmy - Nyila w Bytkowie k/Rokietnicy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Nadzorowanie pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Usuwanie zgłoszonych usterek i awarii maszyn i urządzeń
  • Dbanie o należyty stan techniczny maszyn i urządzeń
  • Realizacja przeglądów okresowych
  • Prace związane z przygotowaniem stanowisk do produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe o profilu mechanicznym
  • Znajomość mechaniki, hydrauliki i elektryki maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych – mile widziane
  • Uprawnienia na wózek widłowy - mile widziane
  • Uprawnienia do obsługi urządzeń dźwigowych - mile widziane

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Benefity pozapłacowe – opieka medyczna
  • Samodzielne stanowisko, dużą swobodę działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego w dynamicznie, rozwijającej się firmie
  • Kontakt z nowoczesną techniką
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia  grupowego na korzystnych warunkach
Jeżeli jesteś zainteresowany, wyślij swoje CV za pomocą przycisku Aplikowania
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonego przez Harx Tooling Spółka  z o.o. z siedzibą w Przeźmierowie,  zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2018 r. poz. 1800) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie danych)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Harx Tooling Spółka  z o.o. z siedzibą w Przeźmierowie, przy ul.  Rzemieślniczej. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy