Oferta pracy

Mechanik Utrzymania Ruchu

Górażdże Cement S.A.

  • Chorula (pow. krapkowicki)

    Chorula (pow. krapkowicki), opolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie sprawności technicznej urządzeń technologicznych na terenie Cementowni Górażdże,

  • Usuwanie awarii, wykonywanie napraw i remontów urządzeń technologicznych,

  • Wykonywanie okresowych oględzin i przeglądów urządzeń technologicznych,

  • Wykonywanie prac spawalniczych zgodnie z posiadanymi uprawnieniami,

  • Obsługa podstawowych narzędzi tj. piłę, gilotynę, szlifierki, wiertarki, podnośniki,

  • Obsługa wózka jezdnego oraz suwnicy zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.

Nasze wymagania

  • Znajomość zadań z zakresu Mechaniki, Budowy maszyn i urządzeń, Mechatroniki,

  • Umiejętność odczytywania schematów pneumatycznych, hydraulicznych oraz posługiwania się dokumentacją techniczno-ruchową,

  • Znajomość obsługi komputera - Microsoft Windows, Microsoft Office, Internet Explorer,

  • Świadectwo Kwalifikacji Grupy 1,2,3 w zakresie obsługi, konserwacji, remontów, montażu, dla urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych,

  • Uprawnienia spawalnicze do spawania różnymi metodami,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Komunikatywność, umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji, dyspozycyjność, chęć rozwijania swoich umiejętności, umiejętność pracy w zespole,

  • Ukończone kursy zawodowe np. operator wózka, suwnicy, będą dodatkowym atutem,

  • Znajomość systemu SAP mile widziana.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej firmie;

  • Możliwość rozwoju, nauki i zdobywania doświadczenia;

  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych;

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

O firmie

Grupa Górażdże to dynamiczne i nowocześnie zarządzane firmy, które umiejętnie łączą rozwój rynkowy i technologiczny z troską o ochronę środowiska i społeczną odpowiedzialnością. Korzystając z doświadczeń, wiedzy i kapitału międzynarodowego HeidelbergCement, spółki Grupy Górażdże stosują międzynarodowe, uznane standardy produkcji i zarządzania, dostarczając na polski rynek materiały budowlane najwyższej jakości.

Jesteśmy liderem w produkcji i sprzedaży cementu w Polsce- Górażdże Cement S.A., betonu -Górażdże Beton Sp. z o.o. oraz kruszyw Górażdże Kruszywa Sp. z o.o.