Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik utrzymania ruchu

ROCCA S.A.

6 0008 000 brutto / mies.
  • Boczna 4, Czerwieńsk
    Czerwieńsk, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • pracodawca nie wymaga CV
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:tak
  • Tryb wypłaty:do uzgodnienia
  • System wynagrodzeń:premia za wyniki

ROCCA S.A.

Boczna 4

Czerwieńsk

Twój zakres obowiązków

Poszukujemy pracownika odpowiedzialnego za utrzymanie ciągłości pracy linii technologicznej.

Opracowaliśmy nowoczesną technologię produkcji elementów budowlanych, służących budowie domów. Poszukiwany jest pracownik, który po przeszkoleniu nadzorował będzie poprawność procesów technologicznych i sprawność działania maszyn i urządzeń używanych w procesie produkcji.

Poszukujemy pracownika :

- z wiedzą i umiejętnościami techniczno-mechanicznymi,

- z minimalną, podstawową wiedzą z branży budowlanej,

- z podstawową umiejętnością czytania rysunków technicznych,

- zaangażowanego w projekt.

Nasze wymagania

Jeśli masz ambicje i chęć do pracy, jesteś osobą której zależy na sukcesie realizowanego projektu i sukcesie osobistym - aplikuj.

To oferujemy

  • Co oferujemy :

  • interesującą, twórczą pracę i bezpośredni wpływ na decyzje,

  • po osiągnięciu zakładanych celów ekonomicznych, wysokie prowizyjne wynagrodzenie, oraz inne opcje wynagradzania za zaangażowanie,

  • poszukujemy "zadaniowca", a nie "godzinowca", który będzie miał osobisty wpływ na sposób funkcjonowania przedsiębiorstwa.