Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Mechanik Utrzymania Ruchu

Habasit Polska Sp. z o.o.

  • Tryb wypłaty:miesięczna

Budowlanych 11

Dąbrowa Górnicza

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie ciągłej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • Realizacja przeglądów, konserwacji i remontów maszyn produkcyjnych

  • Montaż i demontaż urządzeń

  • Rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcji w zakresie utrzymania ruchu

  • Analiza stanu technicznego urządzeń, maszyn, instalacji budynków oraz podejmowanie odpowiednich kroków mających na celu utrzymanie ruchu

  • Zamawianie części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do maszyn

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji z wykonywanych napraw i konserwacji

  • Współpraca z Kierownikami Zmian Produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej ok 2 lata

  • Uprawnienia SEP do 1 kV

  • Wiedza z zakresu eksploatacji maszyn

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Samodzielność

  • Umiejętność i chęć uczenia się

To oferujemy

  • Interesującej pracy w rozwijającej się firmie

  • Przyjaznego środowiska pracy

  • Zatrudnienia na podstawie umowy o prace

  • Stabilnego wynagrodzenia

  • Pracy na II zmiany robocze

  • Pakiet benefitów pracowniczych (m. In. Premia roczna Premia urlopowa, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe na życie, )

  • Nagród za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych - Kaizen)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • paczki świąteczne

Habasit jest międzynarodową, niezależną grupą firm i jednym z najbardziej cenionych, zaawansowanych technologicznie i odnoszących ekonomiczne sukcesy dostawcą taśm transportujących i procesowych, pasów płaskich o wysokiej wydajności, pasów okrągłych i pasów zębatych, jak również taśm modularnych. Jako światowy lider rynku, zatrudniający ponad 3 800 pracowników, stale rozwijamy nasze struktury.

Przewiń do profilu firmy